לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

חדרי ארונות

מדובר על ארונות מזכוכית המעוטרות במיטב האיורים או הגרפיקות הממוחשות הידועות. ארונות בגדים מעוצבים על ידי עיטור אומנותי מהווים ארונות פאר, בייחוד ארונות הזכוכית אשר צבע זכוכית מעטר אותם. ארונות מסוג זה נפוצים מאד בארץ בשנים האחרונות, והזכוכית נהפכת ממראה לכלי עיצובי מהמעלה הראשונה.

מרכיבים פנימיים של הארון

ארון בגדים יכיל 2-3 – פתחי הנחת בגדים מקופלים, מחולקים למדפים, ופתח אחד לתליית חולצות צווארון ואחסון בדים גדולים לטווח הארוך כמו מצעים. פתח זה חשוב על מנת שגם עבור פריטים שאינם יכולים להיות מוצבים במדפים תהיה הדרך לאחסן אותם בהלכה בארון.

ארונות במחירים אטרקטיביים

ניתן למצוא ארונות הזזה לבגדים מעוצבים במבצע – מכל גודל וסוג: קטנים, גדולים, ארונות ציר וארונות הזזה מסוגים שונים.. ארונות אלו ניחנים במחירים נמוכים ובתנאי תשלום נוחים מן הרגיל. על מנת לבצע רכישה מיטיבה, חשוב להתייעץ עם היועצים מטעם חנות הארונות על מנת להסיק אלו ארונות הם הטובים ביותר עבורכם, המשתלבים עם העיצוב הביתי בצורה יוצאת מן הכלל, והעשויים ממיטב חומרי הייצור. במידה וגם אתם מעוניינים לשדרג לארון חדש, זו ההזדמנות שלכם לעשות זאת, ולקנות ארון גדול ויפה שימצא את כל אפשרויות האחסון בחדר שלכם.

לקריאה נוספת: שידות מעוצבות

                         אי למטבח