לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

כיריים למטבח

כיריים גז

כיריים גז יוקרתיים בגימור מיוחד! עיצוב המטבח מחדש מתחיל תמיד בכיריים. רכיב זה הנו מהבולטים והחשובים במטבח, בשל כך שהוא ממוקם במעלה הארון, ומצויד במבערים עגולים בעלי נוכחות גבוהה לכל דעה. לכן, מי שמעוניין להתרגש מעיצוב המטבח שלו ולדעת שהוא הולך בתלם הנכון עבורו, ישדרג את הכיריים. כיריים גז יוקרתיים משווקים ללקוח על פי כמות המבערים בכל פלטפורמה. ישנם כיריים גז 4 להבות, שזה הדגם הכי נפוץ בתחום. סידורו עשוי להיות בקו ישר או בצורות סגורות ייחודיות. לצדו, ישנם דגמי כיריים גז 5 להבות עם להבה חמישית מרכזית, או בסידור שוויוני של כל הלהבות, לבחירתכם. למעוניינים לייבא למטבחם פלטפורמה גדולה במיוחד, ניתן לרכוש כיריים גז 6 להבות.

בחירת כיריים גז – כך מומלץ לעשות זאת

כיריים גז יוקרתיים מבוססים על תבניות עיצוב מן המעלה הראשונה, כאלה שיגרמו לכם להתרגש באמת. בשל כך, הדרך המומלצת ביותר לבחור אותם היא הדמיית מחשב, בה אתם יכולים לצפות בזמן אמת בדגמי הכיריים ולבחור את המתאימים ביותר למטבח שלכם. במקרי הצורך, מאד כדאי להיוועץ בנציגי מחלקת עיצוב הפנים בחנות המטבחים. הם יוכלו לחדד את בחירתכם, ולהבטיח כי על השיש יוטמע סט כיריים מפנק ומנקר עיניים, כזה שלא תוכלו להפסיק לעמוד מולו ולבשל.

כיריים גז – כשנוחות פוגשת איכות

כפתורי הבעירה של הלהבות מאד קלים לתפעול. עם סיבוב קל ניתן להדליק את הלהבה. הם מצוידים במפסק בטחון על כל להבה, כנדרש בתקן. כיריים גז מעוצבים מאפשרים לכם עיבוד מזון נוח, קל ויעיל בכל מובן.

תותחני מטבחים – עצבו מחדש את הכיריים במטבח

בואו לבחור כיריים גז מעוצבים בהתאמה למטבחים שלכם. ניתן לבחור כיריים גז 4 להבות, ועבור מטבחים בהם נדרשת פלטפורמה גדולה מכך, ניתן להתבסס על 5-6 להבות. כיריים גז 5 להבות מופיעות בעיצובים מיוחדים, עם להבה מרכזית גדולה, או להבות בגדלים סימטריים. כיריים גז מעוצבים חדשים תורמים רבות לשיפור יכולת עיבוד מזונכם וחימומו. עיצובם המהפנט של הכיריים מבוסס על שחור פחם וגוון כסוף. הוא מעניק למטבח שלכם גימור דקורטיבי חד כתער, כזה שיגרום לכם להרגיש תמיד בבית כשאתם נכנסים אליו.