לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

מכונת קפה לבית

דמיינו שאתם קמים בבוקר וניגשים למזנון הקפה הביתי. על השיש עומד מכשיר שמחכה רק לכם, ואליו אתם מוזגים קפסולה קטנה של קפה. מאותו רגע, המשקה נעשה בשבילכם, נמזג עבורכם לכוס ומחכה לפעולתכם. נשמע מדומיין? זאת המציאות במאות בתי אב בישראל. אם אתם אוהבים את הקפה שלכם ללא תלות באבנית שהצטברה בקומקום, ואתם רוצים שהוא יהיה נקי וצלול מדי בוקר, זהו הפתרון בשבילכם: מכונת קפה מבוססת קפסולות להכנה בבית. במה היא שונה מהמכונה המשרתת מבני ציבור ומשרדים ומדוע היא מתועלת במיוחד לבתי מגורים?

נא להכיר – מכונת קפה מבוססת קפסולות לשימוש בבית

בשונה מהמכונה לשימוש מוסדות ומשרדים היא מכונה קטנה, הנושאת עמה כמות קטנה יותר של מים וחומרי גלם. בשל כך, היא גם קטנה יותר בהיבט הפיזי ועל כן נועדה לשרת במטבחים קמעונאיים של דיירים מועטים. מכונות של מוסדות פועלות באותה שיטה בדיוק, רק עם חומרים בתפוסה גדולה יותר, המבוססים על מכל-מכונה גדול יותר שיכול להכיל אותם. המכונה לא מצריכה שום פעולה פרט למזיגת אבקת הקפסולה לתוך המכל. עבודת החימום ומזיגת הקפה נעשית על אוטומט בתגובה להכנסה של הקפסולה ובחירת סוג הקפה שאתם רוצים שהמכונה תכין עבורכם.

מכונת קפה לבית

עוד מכונה שכדאי להכיר – מכונת הכנת קפה ידנית לחובבי הכנת הקפה

אם אתם עצמכם עובדי בתי קפה או התנסיתם בהכנת קפה מקצועית בעבר, יש לנו בדיוק את מכונת הקפה שאתם צריכים: מכונות קפה כמו שאתם מכירים, עם ראשים ידניים ליציקת קפה במהלך ההכנה. בבית, כמובן שהמכונה שתתאים היא של ראש אחד, כי מכונת 2 ראשים היא מכשיר גדול מאד המשרת מוסדות בינוניים/גדולים. עם מכשיר זה אתם מתנהלים בדיוק כמו בעבודה בבית הקפה, רק שיש ראש אחד בלבד, ועל כן המכונה משרתת רק אתכם ואת מעט הדיירים או המשפחה שגרים אתכם בדירה/בבית. 

יתרונות מכונת הקפה הביתית על הקומקום החשמלי

הכנת קפה מגוונת יותר, עם בחירת סוגים שונים של קפה בטעמים שונים; הפקת משקה הקפה באופן יעיל ומהיר, שלא ניתן לעשותו בקומקום; תחזוקה כמעט לא קיימת. את הקומקום יש לנקות מאבנית בתדירות גבוהה יחסית. בנוסף, המכונה מוסיפה לקפה טעם של עוד באמצעות שימוש במינונים נכונים ומעלה את איכותו כמשקה בר קיימא.