לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

מהם מנדפים תעשייתיים?

להלן כל המידע שתצטרכו לקבל על מנדפים תעשייתיים. מנדפים אלו משמשים מעבדות כימיה, מפעלים ומטבחים של מסעדות. מומלץ לקרוא לחברת מערכות נידוף על מנת להתאים לכם את סוגי המנדפים. להשכלה כללית בלבד, וללא תחליף להתייעצות עם מומחי חברה זו, להלן שני סוגי מנדפים תעשייתיים אשר ניתן לחלק את רוב אוכלוסיית מכשירים אלו אליהם.

מנדפים אינדוקטיביים

מנדפים אשר מבצעים את הוצאת האוויר הנקי כך שעיקרו מרוכז בחלק החיצוני (בתריסים של המנדף). היתרון: מסה קריטית של אוויר טוב יוצאת בעת תהליך פליטת גז הבישול ובכך מסופק מענה מהיר. בשל כך שהמנדף מווסת את עצמו בהתאם למצב הבישול במטבח הוא גם חוסך אנרגיה, כי כשהמטבח חף משימוש גם המנדף חף ממנו. החיסרון הוא שקשה מאד לתחזק אותו והוא עשוי להביא לשיבושים באספקת האוויר בכך שהוא עובר ממצב קיצון של אי פליטה למצב של פליטה עזה של אוויר.

מנדפים קבועים

מנדפים אשר יספקו לכם אוויר בכל עת שהם מותקנים במטבח. היתרון – קלים לתחזוקה, לא צריך לדאוג לגבי אוויר. האוויר שלהם משמש למעשה גם לקירור ואוורור חדרים משל היו מזגן בעוצמה נמוכה או מאוורר. החיסרון הוא בעיקר זלילת אנרגיה, כי הם פועלים גם כאשר לא באמת צריך אותם. חיסרון נוסף הוא שבשל כך שהעוצמה קבועה, בעת בישול מסיבי יש שרואים בה לא מספיקה בשביל לסנן את כל הריח החריף, מה שאי אפשר לומר על מנדף למסעדה אינדוקטיבי שבזמן קצר מחסל את כל הריח.

מנדפים תעשייתיים מבית עידן מערכות נידוף

עידן מערכות נידוף הנה חברת בוטיק לאספקת מנדפים תעשייתיים והתקנתם. החברה עובדת עם מסעדות, קנטינות, בתי קפה, מפעלים ומעבדות כימיה. החברה הנה חברת מומחים בנושא מנדפים תעשייתיים ויש לה מוניטין חיובי גם בענפי ניקיון מוצרי נידוף. היא מכבדת את תקני 1001-6 ו- NFPA 96 הישראלי והאמריקאי בהתאמה – לניקוי מנדפים. החברה עוסקת גם בשירות ניקוי ארובות. פנו לחברת עידן מערכות נידוף אם ברצונכם לנקות מנדפים למסעדות, בתי קפה ומעבדות. פנו אליה לניקוי מנדפים תעשייתיים של מפעלים. החברה עובדת על בסיס ניסיון וידע ארוכי טווח אשר מסייעים לה לאפיין ולתחזק עבור כל בית עסק נזקק את מערכת הנידוף האידיאלית עבורו.