לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 

 נגריות מטבחים

נגריות מטבחים

בעבר,המטבח לא היה כזה מרכזי. הוא היה בעיקר מקום שמיועד לדברים בסיסיים כמו בישול אפייה וחיתוך. ישנם הרבה אנשים שהסתובבו בגלריות מטבחים,ראו מטבח שמאוד מצא חן בעיניהם,אבל לא יכלו להרשות אותו לעצמם כי הוא היה יקר מדי. מה הבעיה? לכו לנגריית מטבחים והם יצרו לכם את מטבח חלומותיכם.

בעבר לא היו שלטי חוצות או גלריות מטבחים ענקיות. כיוון שהמטבח היה לא כזה מרכזי,דווקא הנגריות הם אלה ששלטו פעם בייצור המטבחים. כיום,התחילו כבר לשווק מטבחים מחו"ל,לייצר מטבחים מפוארים ולהציגם בגלריות מפוארות,וכיום הכול נמצא באינטרנט. לא מעטים הם האנשים שראו מטבחים שבהם חשקו,אבל לא יכלו לרכוש אותם. נגריות המטבחים הם המקומות בו אנחנו יכולים לעצב את המטבח שלנו בעצמינו,ולהגשים חלומות. לפני שניגשים לנגרייה חשוב לברר בדיוק מה אתם רוצים,מבחינה סגנונית,האם אתם רוצים מטבח מודרני או מטבח כפרי. חשוב לבצע מדידות של המטבח,לפעמים כאשר אתם פונים לנגרייה הם יבצעו את המדידה בשבילכם. כזכור לכולנו,נגרים עובדים עם עץ. לרוב נוכל למצוא מטבחים בסגנון כפרי יותר מאשר מטבחים מודרניים. נגריות יכולות ליצור לכם מטבח ייחודי שאותו לא תוכלו למצוא אצל אף אחד אחר.

בנגריות תוכלו למצוא נגרים מיומנים בעבודה עם עץ. מה שייחודי מאוד בנגריות,זה שישנם דגמים שתוכלו להרכיב מכל מיני פינות אוכל יוקרתיות שכבר ראיתם.נגריית מטבחים יכולה ליצור לנו את המטבח המושלם בדיוק לפי טעמינו האישי בחירת פרזול למטבח לפי טעם אישי,ולעתים במחירים יותר זולים. חשוב לעשות שיעורי בית לפני שניגשים לקנות מטבח מנגר. זה אומר שעליכם להבין מול מי אתם עובדים. מומלץ מאוד לקבל המלצות וחברים שכבר קנו מטבח אצל אותו נגר,ולבדוק שהנגר לא "מורח" את העבודה,כי אחרת תישארו בלי מטבח. חשוב מאוד גם לדעת שהנגר הוא האדם שנוח לעבוד איתו. רובנו לא מבינים כל כך בעצים,ואין לנו מושג מה יותר טוב ומה פחות. חשוב מאוד לבדוק מהם העצים העמידים ביותר,כדי להיות בטוחים שהמטבח יהיה עמיד לאורך זמן. יתרון משמעותי שיש לנגריות,הוא שאתם יכולים לחסוך כסף שבדרך כלל משולם על מיסים או דמי יבוא. חנויות מטבח רבות מייבאות מטבחים מחו"ל,והמחיר עולה רק בגלל הדברים הללו,בנגרייה אף פעם לא יהיה מצב שכזה.