לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

שיש לפיטק למטבח – יתרונות

אחד מאריחי השיש היותר עמידים שיצא לנו לפגוש, בתור חברת ייצור מטבחים, הוא הלפיטק. לפיטק הנו שיש המוגש ללקוח באמצעות צבעים ומרקמים, כאשר כל צבע שנבחר יכול להיות משובץ בהמון טקסטורות שונות, ולא בהכרח בזו החלקה. הלקוח, כשהוא מסתמך על לפיטק לא רק מבטיח עיצוב הגון למטבחו, אלא גם משטח עמיד ואיכותי במיוחד.

עמיד במים ואינו קורס בעומס חום

המשטח פשוט עמיד בכל סוגי האקלים, בין אם השארתם משהו רותח עליו, חשפתם אותו לשמש או התזתם עליו סילוני מים, המשטח יישאר כמו חדש, ללא סדקים וללא סימנים של קריסה. המשטח פשוט ישמש אתכם כמו חדש גם לאחר מצבים קשים אלה.

עיצוב שיש למטבח

אינו רגיש לקרינת שמש ישירה

ניתן לעבוד במטבח מול החלון כשהוא פתוח ומקרין ישירות אליכם. שיש זה אינו רגיש לשמש, אינו דוהה בצבעו ואינו צובר סדקים מכל סוג. ההתמודדות עם השמש היא פשוט סיפור הצלחה שלא ניתן לראות אותו קורה הרבה בדגמי שיש אחרים.

עמיד בפני חומצות, ממסים ובסיסים

כמה פעמים הזהירו אתכם לא לנקות סוג מסוים של שיש עם חומר ניקוי לא מוכר ולא ידוע? כאן, בעיה זו אינה חוזרת על עצמה. האריח אינו רגיש לחומצות, בסיסים ואפילו לא למסירי שומנים. ניתן להשתמש כמעט בכל חומר ניקיון בהצלחה רבה ומבלי לפגוע במשטח. כמו כן, המשטח אפילו לא רגיש לשריפה, אינו מעודד בעירה וזאת משום שהוא אינו חומר דליק.

יגל מטבחים – שיש לפיטק בהתאמה אישית!

אנו נתאים עבורכם שיש לפיטק איכותי למטבח שלכם ונדאג ליצירת אווירה מעוצבת וגם בטוחה בחדר הבוטיק. אנו נבטיח משטח לפיטק המתאים לצרכים העיצוביים שהעליתם כחשובים לכם בביתכם. אנו ממליצים על שילוב לפיטל בכל מקום בו נדרש שיש, וזאת משום שאז אתם לא רק קונים עיצוב חדש, אלא גם משטח עמיד במיוחד המסייע לכם לשמור על האזור ולא לחשוף אותו לסכנות שהוא עלול לספוג בהינתן שיש אחר. אצל חברת מטבחים יגל הקולקציה של הדגמים רבה, הצבעים שניתן לבחור אינם מעטים וכמוהם גם הטקסטורות של השיש, ולכן אנו בטוחים כי תמצאו כאן את מה שאתם זקוקים לו ביעילות ובמהירות רבה.