לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 תכנון מטבחים

תכנון המטבח

ידוע שלתכנן את המטבח הוא לא דבר פשוט. כיוון שכיום המטבח הפך למקום מאוד מרכזי בביתנו,אנחנו נוטים להתחבט בדעתנו שוב ושוב,ולעתים כל כך מתקשים,שזה פשוט לוקח המון זמן,ואנחנו נשארים בלי מטבח. אבל האמת היא שהחיים לא כאלה קשים,וישנן דרכים רבות לקבל רעיונות.

לפני שניגשים לתכנון מטבח,חשוב לקחת בחשבון כמה דברים. הדבר הראשון והכי חשוב שיש לקחת בחשבון,הוא הצרכים של בני הבית. מטבח,חוץ מהיותו יפה ומעוצב,אמור לשמש אותנו למספר תפקידים,בישול,חיתוך אפייה,שטיפה וכו'. מטבח צריך לענות לכל דרישות היום יום שלנו. לפעמים אנחנו צריכים שיהיה לנו יותר מרחב,ומקומות אחסון כדי שנוכל לשים את כלי החרסינה שלנו במקום מטבחים שאף אחד לא יגע בהם,לפחות עד שיבוא המשיח. מטבח צריך להיות מקום שמאפשר תזוזה נוחה במטבח. הדבר השני שיש לקחת בחשבון,הוא כמה נקודות חשמל אנחנו רוצים ולמה. חשוב לבדוק אילו מכשירי חשמל אנחנו צריכים במטבח ולמקם את נקודות החשמל בהתאם. לדוגמא,מקרר הוא מכשיר חשמלי שתופס המון נפח,וצריך להיות לו מקום ספציפי במטבח. חשוב לחשוב איפה בדיוק אתם רוצים למקם אותו,כדי שלא תצטרכו לפרק שום דבר לאחר שהמטבח כבר בנוי. הדבר השלישי שיש לקחת בחשבון הוא עמידות המטבח. חשוב מאוד לבדוק שהמטבח יישאר איתנו לשנים רבות מבלי שיהיו סדקים,או עיקומים של עץ. יש לבדוק גם את גודל החלל,כדי שהמטבח באמת יתאים לכם,ולא יתפוס סתם חלל מיותר. הדבר האחרון שיש לבדוק,הוא כמובן התקציב. יש לקחת בחשבון בדיוק כמה כסף אתם מעוניינים להוציא על מטבח,כיוון שטווחי המחירים הם מאוד גדולים,ולפעמים ישנם מטבחים במחירים גבוהים מאוד שאין סיכוי שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו.

ישנם כמה סוגי מטבחים,ואתם צריכים ללכת לפי מה שתכננתם ולבדוק מהו המטבח המתאים ביותר. ישנו את סגנון המטבח המודרני,שבו יש צבעים קרירים בגוונים של לבן,מטאלי ושחור. מטבחים אלה ידועים בכך שהם נותנים תחושה של מרחב,גם אם המטבח יחסית קטן. היתרון של מטבח זה,זה שהוא מאוד נקי,מסודר וסימטרי. כמו כן,הוא משווה מראה יוקרתי לבית שלכם. הסוג השני הוא המטבח הכפרי. שהמאפיין הבולט שלו זה שהוא עשוי מעץ,ורווי במקומות אחסון. מטבחים אלה מקנים תחושה אינטימית ונינוחה,אבל לשם כך צריך דווקא חלל גדול. יש לקחת בחשבון,שמטבח מעץ יותר רגיש לשריטות,בעיקר על משטחי החיתוך.

התאמת פינות אוכל וכסאות לפינות אוכל לאווירה ועיצוב המטבח רק ע"י מומחים. היכנסו ליעוץ ומידע נוסף.